APIE MUS

UAB IDV Group yra oficialus pasaulyje pirmaujančių vėdinimo, šildymo, kondicionavimo, dulkių siurbimo sistemų atstovas Lietuvoje.

Mūsų atstovaujami gamintojai:

Rekuperatoriai buičiai ir komercijai www.Atrea.lt
Vokiški mini rekuperatoriai www.inVENTer.lt
Pramoniniai dulkių siurbliai Coynco, Enke, GDA, Lajac www.pramoniniaidulkiusiurbliai.lt
Švediški rekuperatoriai www.Ostberg.com
Oro kondicionieriai, šilumos siurbliai www.Inventor.lt
Centriniai dulkių siurbliai Drainvac www.centriniaidulkiusiurbliai.lt ir kt.

Jau 15 metų mes užsiimame vėdinimo, šildymo, kondicionavimo sistemų pardavimu, projektavimu, komplektavimu ir montavimu. Mes pasirūpinsime ne tik sistemų parinkimu ir montavimu, tačiau ir ilgalaike jos priežiūra.

Stengiamės, kad būti mūsų klientu būtų lengva. Dėl geros verslo etikos, įgūdžių ir profesionalumo galite būti ramūs, kad mes laikysimės įsipareigojimų ir bendradarbiavimas su mumis bus saugus. Pagarbus elgesys yra įmonės veikimo pagrindas ir persmelkia tiek vidinius, tiek išorinius santykius. Parodysime dinamišką reagavimą į kliento poreikius ir visada būsime pasiruošę. Įmonė užsiima mažmenine ir didmenine prekyba ir į Baltijos šalių rinką tiekia:

  • Oro kondicionierius “Inventor”, Graikija su 5 metų garantija.
  • Vėdinimo įrenginius Duplex su rekuperacija iš Čekijos. “Atrea”- Vėdinimo sistemų lyderė!
  • Mini rekuperatoriai “inVENTer” – vienas iš pirmaujančių decentralizuotų vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu gamintojų Vokietijoje.
  • Aukščiausios kokybės Centriniai dulkių siurbliai buičiai – “DrainVac” – Kanada
  • Pramoniniai dulkių siurbliai ir centralizuotos dulkių siurbimo sistemos iš Švedijos – “Lajac”
  • Komercinės klasės ir pramoniniai dulkių siurbliai “Coynco” iš Italijos

inventor
drainvac
atrea
inventer

Aptarnavimas

Pagarbiai parodysime reagavimą į kliento poreikius ir visada būsime pasiruošę. Lankstumas yra pagrindas patenkinti individualius norus ir reikalavimus.

Pasitikėjimas savimi

Dėl geros verslo etikos, įgūdžių ir profesionalumo klientas gali būti ramus, kad mes laikysimės įsipareigojimų ir bus saugus bendradarbiaudamas su mumis.

Kokybė

Nuolat stengiamės stiprinti darbuotojus, kad būtų skatinamos inovacijos ir plėtojama įmonė, o tai savo ruožtu užtikrina kokybės lygį.

Bendradarbiavimas

Stengiamės, kad būtų lengva būti ir „IDV group“ darbuotoju ir klientu. Dinamiškas bendradarbiavimas ir pagarbus elgesys yra įmonės veikimo pagrindas ir persmelkia tiek vidinius, tiek išorinius santykius.